Skip to main content

Parcel · Map 109A 70 3A

223 MIDDLEBURY RD

Owner: LEBLANC DAVID A & LISA A

Assessed value

$161,400

$111,500 bldg · $49,900 land

Est. annual tax

$4,848

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

2001

1,632 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2001
Living area
1,632 sqft · 2.0 stories