Skip to main content

Parcel · Map 113B 100A 2

91 EARLE AVE

Owner: CALDWELL WILLIAM S & GLORIA A JT SURV

Assessed value

$201,400

$150,200 bldg · $51,200 land

Est. annual tax

$6,050

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2003

1,604 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2003
Living area
1,604 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. May 27, 2021

    Bk/Pg OPM-20714

    $355,000

More on Earle Ave