Skip to main content

Parcel · Map 97A 13A 14

77 CIRCUIT AVE

Owner: THOMPSON JOHN J III & MARITA T

Assessed value

$150,200

$100,800 bldg · $49,400 land

Est. annual tax

$4,512

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1998

1,524 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,524 sqft · 1.0 story