Skip to main content

Parcel · Map 97A 13A 12

59 CIRCUIT AVE

Owner: MARANO FREDERICK L & ELAINE M

Assessed value

$152,500

$98,900 bldg · $53,600 land

Est. annual tax

$4,581

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1994

1,512 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1994
Living area
1,512 sqft · 1.0 story