Skip to main content

Parcel · Map 110 79 10B

98 GREENWOOD ST

Owner: GLASSER RUTH

Assessed value

$114,100

$70,600 bldg · $43,500 land

Est. annual tax

$3,428

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1996

960 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1996
Living area
960 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Electric Baseboard · Electric

Recorded sales

  1. Jan 21, 2013

    Bk/Pg OPM-12078

    $141,100

More on Greenwood St