Skip to main content

Parcel · Map 110 81 18

11 GREENWOOD ST

Owner: GILL LOUISE K

Assessed value

$86,000

$43,300 bldg · $42,700 land

Est. annual tax

$2,583

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1988

768 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
768 sqft · 1.0 story