Skip to main content

Parcel · Map 113A 100A 10B

28 EDDY ST

Owner: MCFADDEN CHRISTA R & KEVIN P

Assessed value

$127,500

$85,800 bldg · $41,700 land

Est. annual tax

$3,830

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1988

1,349 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1988
Living area
1,349 sqft · 1.4 stories