Skip to main content

Parcel · Map 97 10A 1

86 NEILL DR

Owner: MCGETTIGAN DAVID JOHN JR & JENNIFER SURV

Assessed value

$161,700

$102,800 bldg · $58,900 land

Est. annual tax

$4,857

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

1994

1,288 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1994
Living area
1,288 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Sep 3, 2020

    Bk/Pg OPM-19385

    $356,000

More on Neill Dr