Skip to main content

Parcel · Map 87 10B 12

11 PEPPERIDGE TREE RD

Owner: DUNLEAVY PHILIP J & JOAN F

Assessed value

$155,500

$102,900 bldg · $52,600 land

Est. annual tax

$4,671

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

1990

1,296 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
1990
Living area
1,296 sqft · 1.0 story

11 PEPPERIDGE TREE RD — Watertown Land Records