Skip to main content

Parcel · Map 86 10C 28

46 DUNROBIN LN

Owner: MILLER JILLIAN & WALKER KYLE JT SURV

Assessed value

$158,800

$107,200 bldg · $51,600 land

Est. annual tax

$4,770

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1998

1,248 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
1998
Living area
1,248 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Propane Gas

Recorded sales

  1. Jul 1, 2022

    Bk/Pg OPM-21352

    $295,000
  2. Apr 4, 2018

    Bk/Pg OPM-17169

    $211,500

More on Dunrobin Ln