Skip to main content

Parcel · Map 114 116 1

186 EATON ST

Owner: NORTON THOMAS R & DEBORAH

Assessed value

$169,600

$126,200 bldg · $43,400 land

Est. annual tax

$5,095

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1996

1,944 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1996
Living area
1,944 sqft · 2.0 stories