Skip to main content

Parcel · Map 101 42 28

199 ECHO LAKE RD

Owner: MARINARO NANCY A

Assessed value

$111,800

$72,800 bldg · $39,000 land

Est. annual tax

$3,358

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1992

2,182 sqft

Building

Style
Three Family
Year built
1992
Living area
2,182 sqft · 2.4 stories