Skip to main content

Parcel · Map 97 10 71

121 NEILL DR

Owner: GENOVA ROBERT S & DANA M

Assessed value

$206,600

$147,900 bldg · $58,700 land

Est. annual tax

$6,206

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

1994

2,104 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
1994
Living area
2,104 sqft · 1.0 story
Exterior
Stucco
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. May 23, 2002

    Bk/Pg OPM-10277

    $274,000

More on Neill Dr