Skip to main content

Parcel · Map 97 10 74

155 NEILL DR

Owner: DOLECI KUNDRET & FATMIRE

Assessed value

$188,500

$129,800 bldg · $58,700 land

Est. annual tax

$5,663

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

1994

1,728 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1994
Living area
1,728 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Electric Baseboard · Electric

Recorded sales

  1. Mar 7, 2017

    Bk/Pg OPM-160230

    $280,000

More on Neill Dr