Skip to main content

Parcel · Map 97 10 77A

195 NEILL DR

Owner: LOI ANGELO & GERARDINA

Assessed value

$246,800

$188,100 bldg · $58,700 land

Est. annual tax

$7,414

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

1998

3,217 sqft

Building

Style
Contemporary
Year built
1998
Living area
3,217 sqft · 1.4 stories