Skip to main content

Parcel · Map 101 42A 79E

247 BEACH AVE

Owner: DIANGELIS VICTORIA A

Assessed value

$153,100

$100,400 bldg · $52,700 land

Est. annual tax

$4,599

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1990

1,882 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1990
Living area
1,882 sqft · 1.4 stories