Skip to main content

Parcel · Map 86 10 83

145 EASTWOOD HALL RD

Owner: UPSON PAULA K

Assessed value

$204,100

$148,900 bldg · $55,200 land

Est. annual tax

$6,131

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

1996

2,152 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1996
Living area
2,152 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Jan 9, 2006

    Bk/Pg OPM-50150

    $399,900

More on Eastwood Hall Rd