Skip to main content

Parcel · Map 86 10 157

107 INVERARY DR

Owner: TAMOWSKI RAYMOND S & HELEN C TRUSTEES

Assessed value

$257,700

$198,800 bldg · $58,900 land

Est. annual tax

$7,741

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

2006

2,927 sqft

Owner mailing

107 INVERARY DR, WATERTOWN, CT

Building

Style
Colonial
Year built
2006
Living area
2,927 sqft · 2.0 stories