Skip to main content

Parcel · Map 142 84C 12

265 LOVLEY DR

Owner: SILVA ROBERT D & KAREN

Assessed value

$310,400

$234,900 bldg · $75,500 land

Est. annual tax

$9,324

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2005

3,729 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2005
Living area
3,729 sqft · 2.0 stories