Skip to main content

Parcel · Map 143 84 9

131 OAK DR

Owner: GERACI ROBERT & GRENDZINSKI KELSEY LYNN; SURV

Assessed value

$164,200

$111,400 bldg · $52,800 land

Est. annual tax

$4,933

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1994

1,299 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1994
Living area
1,299 sqft · 1.0 story
Exterior
Clapboards
Heat
Electric Baseboard · Natural Gas

Recorded sales

  1. Jul 26, 2021

    Bk/Pg OPM-20787

    $315,000

More on Oak Dr