Skip to main content

Parcel · Map 145 223 2C

45 LANCASTER ST

Owner: MULLINS JOHN M & MARY ANN

Assessed value

$99,900

$56,000 bldg · $43,900 land

Est. annual tax

$3,001

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1988

902 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
902 sqft · 1.0 story