Skip to main content

Parcel · Map 145 223 2A

33 LANCASTER ST

Owner: DAMICI GIUSEPPINA

Assessed value

$127,900

$78,500 bldg · $49,400 land

Est. annual tax

$3,842

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1988

1,176 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
1,176 sqft · 1.0 story
Exterior
Wood Shingles
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Dec 16, 2019

    Bk/Pg OPM-19087

    $219,901
  2. Jul 2, 2015

    Bk/Pg OPM-14215

    $207,900
  3. Feb 1, 2007

    Bk/Pg OPM-60123

    $233,000

More on Lancaster St