Skip to main content

Parcel · Map 129 17B 3

25 CARUSO DR

Owner: PICARD RONALD E & KATHLEEN M

Assessed value

$306,400

$234,900 bldg · $71,500 land

Est. annual tax

$9,204

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2010

3,398 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2010
Living area
3,398 sqft · 1.4 stories