Skip to main content

Parcel · Map 129 17B 12

10 CARUSO DR

Owner: FORCHIELLI MARION

Assessed value

$84,300

$31,700 bldg · $52,600 land

Est. annual tax

$2,532

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1980

752 sqft

Building

Style
Old Style
Year built
1980
Living area
752 sqft · 1.0 story