Skip to main content

Parcel · Map 129 17B 16

48 CARUSO DR

Owner: GRANDPRE DONALD J & NANCY

Assessed value

$233,600

$159,000 bldg · $74,600 land

Est. annual tax

$7,017

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2006

1,882 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2006
Living area
1,882 sqft · 1.0 story
Exterior
Clapboards
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Jun 9, 2008

    Bk/Pg OPM-70171

    $370,000

More on Caruso Dr