Skip to main content

Parcel · Map 144 97 157

69 SILLS DR

Owner: COLLINS ARTHUR D & PATRICIA

Assessed value

$152,400

$103,900 bldg · $48,500 land

Est. annual tax

$4,578

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2000

1,236 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2000
Living area
1,236 sqft · 1.0 story