Skip to main content

Parcel · Map 131 84 25A

285 OAK DR

Owner: BROWN FIONNUALA

Assessed value

$156,600

$104,000 bldg · $52,600 land

Est. annual tax

$4,704

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1994

1,778 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1994
Living area
1,778 sqft · 2.0 stories