Skip to main content

Parcel · Map 145 221 13A

50 LANCASTER ST

Owner: CURTISS POLLY

Assessed value

$94,700

$50,800 bldg · $43,900 land

Est. annual tax

$2,845

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1988

800 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
800 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Jul 28, 2016

    Bk/Pg OPM-15258

    $80,000

More on Lancaster St