Skip to main content

Parcel · Map 114 124 2

62 MORIN ST

Owner: CLARK STEVEN LOUIS & CLARK DALESIO DANA

Assessed value

$199,400

$151,800 bldg · $47,600 land

Est. annual tax

$5,990

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2009

2,177 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2009
Living area
2,177 sqft · 1.0 story