Skip to main content

Parcel · Map 87 10 99

147 PEPPERIDGE TREE RD

Owner: LOCKE JANET M & DAVID A

Assessed value

$158,800

$107,200 bldg · $51,600 land

Est. annual tax

$4,770

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

2002

1,690 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2002
Living area
1,690 sqft · 1.4 stories