Skip to main content

Parcel · Map 129 17B 19

106 CARUSO DR

Owner: CARUSO DEBBY C

Assessed value

$207,300

$142,400 bldg · $64,900 land

Est. annual tax

$6,227

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1998

2,098 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
1998
Living area
2,098 sqft · 1.0 story