Skip to main content

Parcel · Map 110 85 6A

57 BURTON ST

Owner: DEHIPPOLYTIS DIANE LLC

Assessed value

$106,200

$64,500 bldg · $41,700 land

Est. annual tax

$3,190

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1998

1,044 sqft

Owner mailing

199 HARD HILL RD N, BETHLEHEM, CT

Different from property address (absentee owner)

Building

Style
Cape
Year built
1998
Living area
1,044 sqft · 1.4 stories